Про компанію


ТОВ "БРВ-Україна" - це нове сучасне підприємство, що динамічно розвивається і спеціалізується на виробництві корпусних меблів.
Провідними якостями продукції нашого підприємства є сучасний дизайн, ергономічність, функціональність, широкий спектр кольорів і висока якість.

Це є підтвердженням того, що вітчизняне меблеве виробництво має великий потенціал, ні в чому не поступається закордонній продукції, натомість, вигідно вирізняється прийнятною ціною.
Від початку своєї діяльності ТОВ "БРВ-Україна" систематично розширює асортимент своїх виробів та нарощує об'єми продукції. Стратегія розвитку підприємства полягає у впровадженні новітніх технологій, автоматизованого обладнання європейських виробників, що забезпечує підвищення якості та розширення діапазону пропонованих виробів.


ТОВ "БРВ-Україна" здобуває авторитет на вітчизняному ринку меблів. Запорукою успішної діяльності підприємства є значний практичний досвід інвесторів даної галузі: товариств "Black-Red-White" (м. Білгорай), та "BRW" (м. Мєлєц)

Широкий асортимент виробів ТОВ "БРВ-Українаа", запропонований спектр кольорів, дизайнерські розробки відкривають можливість для здійснення власних проектів і є запорукою гармонії та затишку вашої оселі.

Фірма BRW проводить свою діяльність дбаючи про охорону навколишнього середовиша. Усі матеріали і компоненти, які застосовуються у виробництві, а також технології відповідають екологічним вимогам. Це стосується також відходів, яким забезпечене подальше цільове використання.
Фірма намагається відповідати вимогам клієнтів, йти назустріч їх очікуванням та опиратися на провідні тенденції і напрямки, що наявні на ринку. Також виготовляє нетрадиційні, але функціональні та естетичні меблі, а конкурентні ціни сприяють тому, що ці меблі можуть бути доступні для кожного.